6 Ağustos 2015

Türkiye'nin İlk Kadın Kariyer Sitesi Pembe Kariyer Yeni Yüzüyle Yeniden Aramızda


Pembe Kariyer

Türkiye'nin İlk Kadın Kariyer Sitesi 


Ev ekonomisine katkıda bulunmak ve kendi ayakları üzerinde durmak isteyen fakat evdeki düzenlerini de bozmak istemeyen kadınlara özel çalışma fırsatları sunan 
   

Ev hanımları, girişimci kadınlar ve anneler; eğitim, deneyim ve yetenekleri doğrultusunda açılan birçok kategoride kendilerine özel iş fırsatlarını yakalayabilecekler.Sistem; Türkiye genelinde, yetenekleri, bilgileri, eğitimleri ve deneyimleri doğrultusunda evden çalışmak isteyen kadınların; iş aramak için www.pembekariyer.com a üye olarak ilan bırakmasıyla başlıyor. İşverenler aradıkları donanıma uygun olan ilanlar arasından seçim yaparak Pembe Kariyer aracılığı ile üyelere ulaşıyor.
Ayrıca; İş Verenler bölümümüzde, evden çalışma imkânını sunan firmalar, kuruluşlar yer alacak. İsteyen üyeler ilan bırakmadan, bu bölümden kendine uygun firmalara başvurabilecek. Uygun olmayan içeriklerin girilmemesi adına sıkı denetim altında bulundurulacak sitede bu tarz ilanları yayınlayan kişi ve şirketler engellenerek sistemin güvenliği sağlanacak.
Sitede aynı zamanda girişimci kadınların başarı hikâyeleri, yaptıkları işler, uzman görüşleri, makaleler ve röportajlar da olacak.
Bir hobi edinmek veya mesleki anlamda kendilerini geliştirmek isteyen kadınlar, sitenin uygun bulduğu meslek ve hobi kurslarının bilgilerine de ulaşma imkânı bulacak.
Pembe Kariyer olarak, kadınlara yön vermeyi hedeflediğimiz eğitimlerimiz ve etkinliklerimiz de çok yakında başlayacak.


 Facebook/Pembekariyer 
 Twitter/Pembekariyer 
 İnstagram/Pembekariyer

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli, şimdiden teşekkür ederim.